17 grudnia w naszym przedszkolu panowała niezwykle świąteczna atmosfera. W tym dniu odbyła się Wigilia, podczas której śpiewaliśmy kolędy, obejrzeliśmy przedstawienie jasełkowe przygotowane przez grupę „Kangurki”. W dalszej części uroczystości dzieci wraz z nauczycielkami udały się do swoich sal, gdzie dzieliły się opłatkiem i zasiadły do uroczystego obiadu wigilijnego.




















