10 grudnia nasze przedszkolaki brały udział w kampanii informacyjnej UM dotyczącej selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Dzieci słuchały bajki o segregowaniu śmieci, a następnie brały udział w zabawie polegającej na poprawnej segregacji odpadów komunalnych. Za dobrze wykonane zadanie dzieci otrzymały pamiatkowe medale.



.jpg)



.jpg)




.jpg)


.jpg)