13 października dzieci z grupy "Kangurki" wybrały się do biblioteki w Bramie Słońca. Wraz ze swoimi misiami świętowały "Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia". Na spotkaniu dzieci wysłuchały wiele ciekawostek o solenizancie - Kubusiu Puchatku, a także poznały inne "bajkowe" misie: Coralgola, Uszatka, Paddingtona, Remisia, Gumisie. Przedszkolaki chętnie brały udział w przygotowanych dla nich konkurencjach. Na zakończenie nie zabrakło prezentu od solenizanta - każdy przedszkolak został poczęstowany "małym co nieco". Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera i dużo humoru - wszyscy bawili się znakomicie.
